Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

DPS DOBIEGNIEW - Projekt EGIDA

oczyszczacze powietrza w holu głównym

Projekt EGIDA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Dom Pomocy Społecznej w Dobiegniewie w ramach projektu na rzecz ograniczenia skutków wystąpienia choroby COVID-19 pn. EGIDA, realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, otrzyma grant w wysokości 75225 zł.

 

Projekt pn. EGIDA realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, Oś priorytetowa 7- Równowaga społeczna, Działanie 7.5 Usługi społeczne.

 

Dom Pomocy Społecznej w Dobiegniewie w ramach projektu na rzecz ograniczenia skutków wystąpienia choroby COVID-19 pn. EGIDA, dofinansowanego z Funduszy Europejskich realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zakupił sprzęt oraz środki ochrony osobistej, które są niezbędne w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

W ramach projektu doposażyliśmy nasz Dom w następujące elementy  stanowiące dodatkowe narzędzie w walce z różnego rodzaju cząstkami infekcyjnymi:

- 5  oczyszczaczy powietrza

- 4 maty dezynfekcyjne

- 10 dozowników łokciowych do płynu dezynfekcyjnego.

Zakupiony został również sprzęt do obsługi i wyposażenia izolatki, tj. łóżko rehabilitacyjne, ciśnieniomierz, dozownik do mydła, dozownik na ręczniki jednorazowe, termometr bezdotykowy, podnośnik, oczyszczacz powietrza.

W ramach projektu zakupiono także rękawiczki i fartuchy ochronne.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2020-06-10 00:00 przez:
Opublikowano: 2020-06-09 00:00 przez:
Podmiot udostępniający: DPS DOBIEGNIEW
Odwiedziny: 4723

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.