Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nasza kadra

Dyrektor Domu

Dorota Kowalik

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 31

kom. 780 096 353 

d.kowalik@dpsdobiegniew.pl

 

Kadry / Sekretariat

Główny specjalista ds. kadr i spraw organizacyjnych

Magdalena Grudzińska

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 32

m.grudzinska@dpsdobiegniew.pl

 

Sekcja Finansowo – Księgowa

Główny Księgowy – Łukasz Iwański

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 35, 36

kom. 797 821 460

l.iwanski@dpsdobiegniew.pl

 

Dział Techniczno – Gospodarczy

Kierownik  Działu T-G – Stanisław Czarnik

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 34

kom. 501 135 959

rs.czarnik@dpsdobiegniew.pl

Kuchnia

Szef kuchni – Agnieszka Buda

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 37

 

Referent ds. magazynowych

Sylwia Golec

tel. (95) 76 11 129 / 192  wew. 46 

s.golec@dpsdobiegniew.pl

Zespół Terapeutyczno - Opiekuńczy

Starsza pielęgniarka- opiekunka – Katarzyna Celniak

tel. (95) 76 11 129 / 192 wew. 39

kom. 506193085

k.celniak@dpsdobiegniew.pl

 

Sekcja socjalna

Pracownik socjalny - Izabela Wojtukiewicz

i.wojtukiewicz@dpsdobiegniew.pl

Aspirant pracy socjalnej - Rozalia Ryżyk

r.ryzyk@dpsdobiegniew.pl

tel. (95) 76 11 129 / 192 wew. 33

 

Sekcja terapeutyczno – rehabilitacyjna

Instruktor kulturalno - oświatowy - Grzegorz Mumot

g.mumot@dpsdobiegniew.pl

Fizjoterapeuta - Bożena Wiejas

b.wiejas@dpsdobiegniew.pl

tel. (95) 76 11 129 / 192 wew. 38

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-05-12 01:13:14przez:
Opublikowano:2020-05-12 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: DPS DOBIEGNIEW
Odwiedziny:558

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.